Sineklik Sistemleri


menteşeli sineklik

stor sineklik

pileli sineklik 

sürme sineklik

Ebat Sınırı olmayan ürünlerimizdendir
Tam Koruma sağlar
Pratikliği ile kullanım kolaylığı sağlar
Mevsim koşullarından etkilenmez.
Evinizin dekorasyonuna uygun renk seçenekleri vardır

Menteşeli Sineklik Sistemi

 

bahçeşehir  Menteşeli sineklik en ekonomik sistemlerden biridir. Sistem iç pencereyi nasıl açıyorsanız, sinekliği de tam tersi dışa doğru açarsanız. Pencere boylarına göre 2 veya 3 menteşe konulur, çıt çıt yani kitleme aksesuarını 2 tane koyarak pencere kenarında boşluk kalmasını engelleriz. İstediğiniz zaman çıkarıp yıkayabilir, veya kış hava koşullarından etkilenmemesi içinde saklayabilirsiniz.

Stor Sineklik Sistemi

Stor sineklikler, mevcut olan pencere veya kapı kasasına göre alınan ölçülere göre imalatları yapılır.Tüm stor sineklik modellerinde 20×40 ölçülerinde alüminyum sineklik kasası, stor sineklik tülünün sarılmasında kullanılan özel yay takımının içerisinde çalıştığı, alüminyum yay kutusu, sineklik tülünün içerisinde yukarı aşağı hareket ettiği alüminyum u şeklindeki ray profili ve sinekliği kapalı konuma getirdiğimizde kilitlenmesini sağlayan tülün uç kısmındaki alt parça olarak adlandırılan alüminyum profilden oluşur.

bahçeşehir stor sineklik olarak kullandığımız tül yanmaz özel alaşımlı fiber tüldür. Yay takımı yıllara meydan okuyacak şekilde dizayn edilmiş özel çelik alaşımlıdır. Yan rayların iç kısmında tüllerin sineklik profilinden kurtulup açıklık kalmaması için özel çapraz kıl fitiller mevcuttur. Pimapen pencere kapı, demir doğrama alüminyum doğrama,ahşap doğrama, evinizi veya ofisinizi haşerelere karşı güvence altına almış oluyorsunuz. Havalandırma esaslı, açılıp kapanan bütün mekanizmalarınıza Hatta tamamen etrafı açık bir balkona dahi uygulama yapabiliyoruz. Stor sinekliklerimizde sınırsız renk mevcutları yanı sıra tüm renklerde kaplamalı profillerimizde mevcuttur.İsteğe bağlı renk model desenlerde özel renklerde ve özel kaplamalı modellerde sınırsız seçeneklerimiz mevcuttur

Kullanımı çok kolay olan stor sineklik, artık kendini kanıtlamış ve müşterilerden büyük beğeni toplamıştır. Saklama sorunu olmayan, gerektiğinde açılıp içine toplanan stor sineklik, dış etkenlere fazla maruz kalmadığı için daha da uzun ömürlüdür. Sabitlerde olduğu gibi çıkartma takma işlemi olmadığı için çok rahattır. Stor sineklik yaylı bir makara üzerindeki tele sarılma hareketi ile çalışır. Sinek teli, su ve güneşe dayanıklı bir plastik malzeme ile kaplanmıştır.Sineklik teli sağ ve sol kenarlardaki alüminyum profil içersinde hareket eder. Telin kenarlarını yan kısımlara takılan bu profiller muhafaza eder. Tel kenarlarına sıcak kaynak ile takılan plastik düğmeler ray içersinden çıkmasını önler. Sinekliği aşağı indirdikten sonra alt kısmına kilitleyen yay aparatı mevcuttur.

Plise Sineklik Sistemi

bahçeşehir  Plise Sineklik Teknik Özellikleri;
Hem yatay kapı, hem dikey pencere şeklinde uygulanabilecek katlanan pliseli tüllere sahiptir,
Kapılarda Genişlik olarak 400 cm. ve yükseklik olarak 300 cm. yüksekliğe kadar uygulanabilen ve görünümü en az etkileyen tek sineklik sistemidir,
Mevcut PVC-Alüminyum-Ahşap vb. her türlü pencere uygulanabilir
Menteşeli Sineklik kapılarının evin içine açılarak daralttığı mekanları genişletmede kullanılacak ideal sistemdir
Balkon Camlama önünde uygulanabilen ve gerektiğinde rahatça toplanabilen kolay bir sistemdir..Bu sistemde kapıyı açıp kapamada kullanılan boy profilini istediğiniz yükseklikten tutarak kullanabilirsiniz.
Alt ve üste eşit basan sağlam tekerlek sistemi ile çocukların bile rahatça kullanabileceği sistemdir.
Her türlü iklim koşuluna dayanıklı Avrupa’dan ithal tüller; kışın ürünün çıkarılmasına gerek duymadan kullanımını sağlar,
Pileli görünümdeki tüller, dalgınlıkla tüle çarpma olasılığına karşı kendini fark ettirir.
Köşelerindeki plastik takozlarından pratik şekilde montajı yapılmaktadır.
Standart ve projeye uygun özel renk alternatifleri ile mekanınıza en uygun görünümü sağlar,
Sürme Sineklik Sistemi
Savar Tek Kanat Sürme Sineklik Sistemi Balkon Kapıları Balkon pencereleri ve Bahçe kapıları Üzerine Uygulanmaktadır
Kayar Sürgülü Sineklik, kolay kullanımı ve estetik görünümünün yanı sıra istendiğinde yerinden çıkarıp temizleyebileceğiniz bir sistemdir. Özellikle dar alanlar için yaratıcı çözümler getirmek için tasarlanmıştır.